Първи три загуби при футбола за полусезона

От Милена Митева март 12, 2016 10:36

Първи три загуби при  футбола за полусезона

• Вестник Харманлийски НОВИНИ, брой 10/651, година XIV, 11-17 март 2016

„Герганин извор“ падна с 0:2 от отбора на „Свиленград -1921 II”. Срещата се състоя в събота на градския стадион на Харманли и е от XIV кръг на ОФГ- Хасково. Мачът започна с тотален превес на отбора на домакините, които в първите 15 минути изпуснаха три положения. След това играта се изравни и гостите започнаха да показват завидни умения. В 25- тата минута, бившият голмайстор на „Белия балет“ който сега играе за Свиленград, Петър Вълков- Парапината успя да прониже вратата на домакините, след неразбирателство в защитата им. При резултат 0:1 завърши първото полувреме.
Втората част на срещата започна със силен натиск на отбора на Бисер, но за съжаление на феновете им той се отказа безплоден. До края на срещата гостите отбелязаха още едно попадение във вратата на сините, след груба грешка в защитата на домакините. Голмайстор бе отново Парапината.
Другият отбор на Харманли, “Хеброс” загуби при срещата си като гост на Любимец с резултат 0:2. Вторият гол бе отбелязан в 90-тата минута, което промени настроението на тима.
Състават на „Бенковски“ падна с 3:0 от „Аида“ – Караманци
В следващия XV кръг Възход посреща „Герганин извор“ Бисер „Бенковски“ играе срещу „Топлика“ – Минерални бани, а „Хеброс – 1921“ излиза срещу „Хасково – 1957“.

снимка: Архив