Поредна загуба за „Хасково 2009“

Сакар нюз
От Сакар нюз декември 14, 2014 19:49

• Единственият гол за хасковския тим бе в добавеното време,

Последният мач на ФК„Хасково“ за есенния полусезон приключи с поредната загуба. Гостите от „Литекс“ (Ловеч) разбиха червено – белите с 1:4.

Резултатът за ловчанлии откри Пламен Гълъбов още в 12-та минута. Второто попадение за „оранжевите“ дойде в 33-та минута след точното попадение на Армандо Ваюши.

През второто полувреме Уилмар Джoрдан вкара два бързи гола в 53-та и 59-та минута. Единственият гол за хасковския тим бе в добавеното време, а попадението отбеляза Димитър Алексиев.

Срещата за „Хасково“ започнаха: Николай Банков, Костадин Ничев, Бейсим Бейсим, Димитър Алексиев, Петьо Николов, Дончо Атанасов, Георги Коруджиев, Майкъл Тевия, Вълчан Чанев, Мартин Райнов и Олег Шалаев.

След почивката в играта влезнаха: Мариус Найденов, Атанас Чепилов и Джихат Кямил на мястото на Бейсим, Атанасов и Тевия.

„Всяка загуба е тежка, независимо дали е с един или четири гола. Опитахме се през седмицата да си говорим с момчетата да ползваме само по- дълги подавания, както се приспособиха от отбора на „Литекс“,  коментира старши – треньора Емил Велев след края на срещата.

„Но според мен заслужено ни победиха, по- класният отбор са. Липсваха ни доста играчи, даже видяхте, че пуснахме някои момчета, които досега не бяха играли. Продължаваме, ще гледаме втори полусезон да се подсилим с 4-5 футболисти, за да изглеждаме по- добре“, допълни още Кокала.