Председателят на ВКС стана първи на тенис турнир в Харманли

Иван Атанасов
От Иван Атанасов юни 7, 2015 16:09

• В турнира, организиран от Районен съд - Харманли, участваха над 20 магистрати от Апелативен район - Пловдив.

Председателят на ВКС – Лозан Панов, спечели първо място при сингълите на тенис турнир, в който участваха магистрати от Апелативен район – Пловдив. Състезанието се състоя през почивните дни на тенис кортовете в Харманли. На финала победителят се срещна с Асен Цветанов от Районен съд – Раднево и го надигра с 6:1.

Висшият съдия и колегата му от Районния съд – Веселин Коларов станаха първи и на двойките.

При жените най-добра бе Стела Михайлова, която победи на финала Снежана Стоянова.

Наградите на победителите връчи председателят на Окръжен съд – Хасково Миглена Тянкова.

В турнира участваха над 20 магистрати от съдилища, прокуратури и следствени служби.

tenis-1 tenis-2 tenis-3 tenis-4 tenis-5 tenis-7 tenis-8 tenis-9 tenis-10 tenis-11 tenis-12 tenis-13 tenis-14 tenis-15