От Иван Делчев януари 18, 2016 17:21

“Свиленград -1921“ бе разгромен от „Левски“ –  София

• Отборът на Свиленград може да изиграе още един приятелски двубой срещу класния „Литекс“
  • В момента се водят преговори.

„Свиленград 1921“ изигра първата си контрола за 2016-та година, като съперник бе софийския гранд „Левски“, който разгроми „митничарите” със 0:6. Срещата бе изиграна на стадион „Колодрума” в Свиленград пред около 400 зрители. Само проливният дъжд попречи на това стадионът да бъде пълен.

„Левски“ поведе още в 5-та минута след гол на Божидар Краев. Само 3 минути по-късно отново Краев бе точен за 0:2. Останалите попадения за гостите бяха дело на Бедоя – 2, Де Нойер, Димитров.

Веднага след срещата „Левски“ се прибраха в София за кратко почивка, почивка, след което заминават на лагер в Анталия.

Отборът на Свиленград може да изиграе още един приятелски двубой срещу класен съперник, до няколко дни ще стане ясно дали „Литекс“ ще дадат съгласие да срещнат Свиленград на стадион „Колодрума” в граничния град.

svilengrad-Levski (3) svilengrad-Levski (1)