“Свиленград -1921“ с разгром над Сливен

Иван Делчев
От Иван Делчев март 6, 2016 19:47

• През есенния полусезон „митничарите” отново наказаха Сливен, но тогава в собствения им град с 2:5.

Отборът на Свиленград -1921“ разби с 6:0 тимът Сливен в мач от първенството на Югоизточна „В” група. Срещата се състоя на градския стадион в Свиленград и бе изгледана от около 250 зрители. През първото полувреме „жълто-зелените” вкараха два гола чрез Кирчо Крумов и Костадин Желев, така на почивката свиленградчани си бяха осигурили добър аванс. През втората част домакините продължаха с головете във вратата на гостите. Цели 4 попадения отбелязаха още футболистите в жълто-зелено. Македонецът Мартин Гоцевски вкара един от головете, а ветеранът Анастас Попов отбеляза хеттрик и така довърши гостуващия отбор.

В следващия кръг Свиленград -1921“ гостува на „Асеновец“ – Асеновград, мачът е на 12-ти март (събота) от 15:00 ч.